Tanévnyitó szülői értekezlet az óvodát kezdőknek

2022. augusztus 29-én (hétfőn) 17 órai kezdettel szülői értekezletet tartunk az óvodát kezdő gyermekek szüleinek. Az óvodakezdéssel kapcsolatos információkat, a beszoktatás menetét szeretnénk egyeztetni a szülőkkel. Szeretettel várunk mindenkit egy közös ismerkedésre, kötetlen beszélgetésre, ezzel is segítve az óvodakezdést!

ÁGYNEMŰ MÉRETEK

Kedves Szülők! Az óvodát kezdő gyermekek szüleinek küldöm az ágynemű huzathoz szükséges méreteket. A beszoktatás ideje általában két hét, nem kell az első napra hozni az ágynemű huzatot. Lepedőt, plédet az ágyneműhuzatba az intézmény biztosítja. Méretek csoportonként a következők: Süni csoport: 85X130 cm, Maci, Katica, Nyuszi, Cica 100×150 cm. Minden szükséges felszerelést a szülői értekezleten ismertetünk. Kérdés esetén szívesen állunk rendelkezésükre a 34/ 379-305 telefonszámon munkaidőben.